Zakład Stolarski w Roźwienicy poszukuje osoby na stanowisko lakiernik....

Cena: 4500

Poszukuje osoby kierującej pracownikami ze znajomością dokumentacji technicznej, murarza/ cieśli / zbrojarzy...

Poszukujemy pracowników budowlanych do budowy domów Praca dla murarzy i pomocnik murarza na miejscu bez delegacji

Analityk finansowy

Firmowe
  |  numer: 109158
Ogłoszenie zakończone

Nie zwlekaj, wyślij CV - rekrutację prowadzimy także online!

Zajmujemy się sprzedażą internetową produktów, które sami projektujemy dzięki czemu mamy realny wpływ na sprzedawane produkty. Nasze produkty kierujemy zarówno do klientów detalicznych, hurtowych jak również placówek publicznych. Ciągle stawiamy na rozwój naszej działalności, dlatego do naszego zespołu poszukujemy nowego członka ekipy. Od kandydata oczekujemy zdolności analitycznych oraz pozytywnego nastawienia.

Stanowisko: Analityk finansowy

Miejsce pracy: Przeworsk

W szczególności zapraszamy do współpracy osoby, które chcą mieć realny wpływ na rozwój firmy. Stawiamy na kreatywność, dlatego jeśli masz swoje zdanie - chętnie się z nim zapoznamy.

Twój zakres obowiązków

·        Uczestnictwo procesie planowania i budżetowania

·        Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca

·        Udział w rozliczeniach budżetowych, analiza odchyleń

·        Udział w weryfikacji nowych inwestycji, dotacji

·        Raportowanie oraz analiza sprzedaży i marży, w tym analiza księgowań

·        Szybkie identyfikowanie problemów związanych z działalnością jednostki biznesowej na podstawie analizy wyników finansowych wraz z przekazaniem informacji do odpowiednich osób;

·        Analiza KPI

·        Wykonywanie bieżących analiz i raportów

·        Przygotowywanie analiz ad-hoc

·        Przygotowanie dokumentów do banków

Nasze wymagania

·        Bardzo dobra znajomość MS Excel i PowerPoint - warunek konieczny,

·        Wykształcenie wyższe kierunkowe: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia lub Zarządzanie,

·        Dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

·        Wysokie zdolności analitycznie,

·        Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

·        Asertywność i rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Co oferujemy z naszej strony:

·        Umowa o pracę bądź staż,

·       Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy,

·        Luźna i przyjazna atmosfera,

·        Wsparcie zespołu we wdrożeniu się na nowym stanowisku,

·        Godziny pracy od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00,

·        Możliwość płatnych szkoleń w obszarze, który Cię interesuje.

Możesz aplikować bezpośrednio przez serwis ogłoszeniowy lub wysłać e-mail pod adres: wspolpraca(malpka)grupaod.pl

Prosimy o dodawanie do CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.