Specjalne

oferujemy oprawę muzyczną wszelkich imprez.

Cena: do negocjacji

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Mokra o pow. 10 ar. Działka...

Cena: 4500 zł ar

Sprzedam działkę w Widnej Górze przy ul. Pańskiej o powierzchni 68 ar w całości lub w części. Cena do...

Ankieter - praca dodatkowa

Firmowe
Dodano: 03.11.2016 o 10:01
  |  numer: 41006

Rzeszów

  Napisz wiadomość

Agencja Badawczo-Marketingowa Fast Solutions, należąca do Grupa W&W sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, w związku z rozwojem i realizacją nowych projektów badawczych poszukuje osób chętnych podjęciem współpracy w ramach stanowiska Ankieter

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami

  • Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach

  • Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów

Wymagania:

  • Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań

  • Komunikatywność i łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie

  • Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę zlecenie

  • Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi

  • Zwrot kosztów dojazdu

Osoby zainteresowane pracą na wyżej wymienionym

stanowisku prosimy o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się pod linkiem

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.