Zatrudnię kierowcę na wywrotkę (ciągnik + naczepa). Firma z Radymna.

Działka budowlana w Szówsku

Cena: 57000

Sprzedam działkę budowlaną w Szówsku! Sprzedam działkę budowlaną o...

Cena: 12000 do negocjacji

Asystent projektanta – konstruktor budowlany

Firmowe
  |  numer: 73677
Ogłoszenie zakończone

Firma zajmująca się budowa placów zabaw zatrudni Asystenta Projektanta.
WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo)
  • znajomość systemów CAD: AutoCad
  • znajomość programów wspomagających obliczenia konstrukcji budowlanych
  • znajomość norm Eurokod
  • mile widziana znajomość przedmiarowania oraz kosztorysowania
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
  • umiejętność rysunku odręcznego będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Tworzenie projektów budowlanych/wykonawczych branży konstrukcyjnej

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premię uzależnioną od wyników pracy
  • Karta multisport, strefa chillout
  • miłą atmosferę w pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.