Zatrudnię do pracy na pełny etat w sklepie zielarsko-medycznym w Jarosławiu.

Cena: 1

Wykonam meble na wymiar: kuchenne, łazienkowe, szafy przesuwne, komody i inne. Używam materiału tylko sprawdzonego...

Zatrudnię osobę na stanowisko kelnerka. Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV wraz ze zdjęciem drogą...

Asystent/ka Dyrektora Generalnego

Prywatne
  |  numer: 73197
Ogłoszenie zakończone

Chcesz być częścią naszego zespołu?
Zapraszamy do aplikacji!

Firma REH4MAT, wiodący producent wyrobów ortopedycznych i akcesoriów medycznych, zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: Jarosław

Jeśli chcesz:

• Posiadać stabilne zatrudnienie
• Otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie
• Uczestniczyć w rozwoju innowacyjnej firmy będącej w czołówce producentów wyrobów medycznych, nie tylko w Polsce ale i Europie

Opis stanowiska:

• Wsparcie Dyrektora w jego codziennych obowiązkach
• Przygotowanie zestawień, sprawozdań, raportów i prezentacji
• Organizacja i obsługa spotkań
• Organizacja i obsługa podróży służbowych
• Negocjacje handlowe, zapewnienie wsparcia klienta oraz budowanie długofalowych kontaktów biznesowych
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
• Pomoc w działaniach marketingowych na rzecz firmy

Oczekujemy:

• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Bardzo dobra znajomość MS Office
• Bardzo dobre umiejętności organizacyjne
• Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów, inicjatywa oraz zaangażowanie
• Pozytywne usposobienie i uśmiech na co dzień będą dodatkowym atutem
• Prawo jazdy kat. B
• Znajomość innych języków obcych będzie mile widziana

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia
• Pracę w młodym i kreatywnym zespole
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Duże możliwości rozwoju zawodowego
• Prywatne ubezpieczenie

Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy wskazany w ogłoszeniu.

Masz pytania? Zadzwoń: 178 - pokaż numer telefonu - wew. 6 !
CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

W treści zgłoszenia prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.
Wyróżnione firmy