Z uwagi na rozwój i otwieranie kolejnych lokalizacji poszukujemy trenerów do naszych studiów treningu EMS Diamond...

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Stolarnia w Roźwienicy poszukuje pracownika na stanowisko: - czyszczenie i szpachlowanie elementów drewnianych. -...

Brygadzista budowlany do Niemiec z językiem niemieckim.

Firmowe
Dodano: 16.01.2020 o 08:10
  |  numer: 90693
Cena:
18000 zł
Ruben Bau

Jelenia Góra

57x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Polska firma budowlana posiadająca inwestycje na terenie Niemiec poszukuje brygadzisty pracującego do realizacji kontraktów – budowa obiektów od podstaw.

Możliwe zarobki: do 18 000  zł

Miejsce pracy: Niemcy

Oferujemy:

-       atrakcyjne zarobki (wynagrodzenie wypłacane w euro, regularne płatności,

-       możliwość urlopów co ok. 6-8 tygodni,

-       długoterminową, stabilną  i  legalną pracę,

-       bezpłatne zakwaterowanie,

-       BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,

-       BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,

-       opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

Zadania / zakres wykonywanych prac:

-       Wykonywanie prac: murarskich, zbrojarskich, ciesielskich, betoniarskich.

-       Sprawowanie nadzoru nad wykonywaniem prac budowlanych przez pozostałych uczestników brygady ok. 10 osób.

-       Nadzór nad przestrzeganiem przepisów bhp, ppoż. w miejscu pracy.

-       Bezpośrednia współpraca z niemieckim kierownikiem budowy.

-       Współudział w procesie odbioru prac.

-       Nadzór nad dokumentacją techniczną i sprzętem na budowie.

Wymagania:

-       komunikatywna - dobra znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

-       min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,

-       znajomość procesów budowlanych i rysunku technicznego,

-       prawo jazdy kat. B  i  własny samochód,

-       sumienność, rzetelność w pracy.

*Szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie www.ruben-bau.eu w zakładce oferty pracy.

Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV ze zdjęciem na maila: biuro@ruben-bau.eu

Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku  do piątku  w godz. 8-16

tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.