Jesteśmy firmą elektroinstalacyjną o ugruntowanej pozycji na rynku od 20...

Cena: 3000-5000 brutto

Firma Instalacje sanitarne zatrudni monterów sieci gazowych oraz brukarza. praca na pełny etat, atrakcyjne zarobki

Praca od zaraz dla murarzy cieśli zbrojarzy pomocników budowlanych

Cieśla-Prefabrykaty-praca we Francji

Prywatne
Dodano: 22.07.2019 o 10:17
  |  numer: 85984
Agnieszka

Rzeszów

51x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Grupa Akcja Job

ALBEDO HR Agencja Pośrednictwa Pracy - NR CERTYFIKATU 13443

dla swojego partnera we Francji poszukuje osoby na stanowisko:

CIEŚLA/BETONIARZ (PREFABRYKATY)Miejsce pracy:

Zakres zadań:

  • czynności związane z wytwarzaniem gotowych prefabrykatów betonowych

Wymagania:

  • umiejętność wykonywania szalunków i zbrojeń
  • wylewanie betonu
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku przy produkcji prefabrykatów
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • samodzielność, dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • legalną pracę dla renomowanych firm francuskich
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach francuskich
  • gwarancję zakwaterowania
  • organizację i opłacenie przejazdu Polska-Francja, Francja-Polska (mile widziani kandydaci z własnym autem)
  • pomoc przy załatwieniu niezbędnych  formalności
  • zdalną opiekę koordynatora polskojęzycznego przez cały okres trwania projektu
  • ubrania robocze
  • możliwość spotkania rekrutacyjnego w dogodnej dla siebie agencji w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach lub Rzeszowie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Administratorem danych jest ALBEDO HR z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.