Poszukuję pracowników ogólnobudowlanych oraz pomocników. Praca na budowie...

Cena: 14 - 20 zł/godz.

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Piec kominkowy typu koza z płaszczem wodnym o mocy 10 kW Nowoczesny wygląd,...

Cena: 1050

Cieśla/Zbrojarz/Betoniarz – Niemcy i Szwecja

Firmowe
  |  numer: 73190
Ogłoszenie zakończone

Kim jesteśmy?

Firmą zajmującą się kompleksową realizacją obiektów mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych i specjalistycznych. Aktualnie do naszych brygad poszukujemy:

CIEŚLI SZALUNKOWYCH/ZBROJARZY

Jakie zadania na Ciebie czekają?

·         Montaż szalunków systemowych i tradycyjnych

·         Wiązanie cęgami

·         Współpraca z brygadą

Czego oczekujemy od Ciebie?

·         Znajomości systemów szalunków

·         Chęci do pracy i samodzielności

·         Odczytywania rysunków zbrojarskich lub ciesielskich

Co My Ci damy?

·         Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

·         Wynagrodzenie Niemcy - 10 euro netto/h - Niemcy

·         Wynagrodzenie Szwecja 100-120 koron netto/h -Szwecja

·         Zorganizowane i opłacone mieszkanie łącznie z mediami

·         Przejazdy opłacone i zorganizowane przez firmę

·         Wynagrodzenie wypłacane w euro do 10-tego każdego miesiąca

·         Możliwość pobrania zaliczki

·         Urlop 30 dni - ULAK, Kindergeld

·         Narzędzia oraz odzież roboczą i ochronną (buty, kask)

·         Praca na stałe nie na krótki kontrakt

Kontakt

Jedyne co musisz zrobić to wysłać swoje CV na e-mail: Justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl lub zadzwonić 798 056 274 (Justyna).

Numer wpisu do rejestru 13471

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.