Specjalne

witam do wynajęcia lokal w atrakcyjnym miejscu na wylocie trasa Bełżec -...

Cena: 3000,00

Sprzedam pięknie położoną, przestronną działkę rolno-budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

Zlecę wybudowanie 9 domów w zabudowie szeregowej. Miejsce budowy Rzeszów

Cena: 1
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Comarch ERP Optima - wdrożenia programu dla małych i średnich firm

Firmowe
  |  numer: 53368
Ogłoszenie zakończone
Comarch ERP Optima - wdrożenia programu dla małych i średnich firm

Od początku naszej działalności jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch S.A. Posiadamy 134 skuteczne wdrożenia ERP Optima. Stanowimy doświadczony zespół, a każdy z pracowników posiada specjalistyczny certyfikat z obszaru którym się zajmuje. (Kilka zamieszczamy poniżej).


Nasz status partnerski można zweryfikować na stronie:  http://www.erp.comarch.pl/mapasprzedazy/msp/257,comarch-erp-optima/podkarpackie,1/17732,arcus-soft-adam-czerwonka#referencje


Comarch ERP Optima to najpopularniejszy w Polsce program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Dzięki wbudowanym rozwiązaniom jest najchętniej wybieranym oprogramowaniem wśród biur rachunkowych i doradców podatkowych. Program został sprzedany do ponad 60 000 firm, z różnych branż i sektorów rynku.


Przeprowadzamy pełne wdrożenie oprogramowania: analizę potrzeb, instalację oraz konfigurację oprogramowania, szkolenia i utrzymanie posprzedażne. Dodatkowo rozszerzamy funkcjonalność programu poprzez modyfikację standardowych wydruków, przygotowanie nowych raportów, programowanie dodatkowych modułów i funkcji, integrację z innymi systemami, wymianę danych np. z e-sklepami, hurtowniami, oddziałami.


Zadzwoń i ustal termin, a nasi pracownicy przyjadą przeprowadzić bezpłatną prezentację produktu.

Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl