Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

witam, wynajmę lokal w Szówsko ul. Zamojska 10, lokal ogrzewany,...

Cena: 700,00

Jaśminowy Dwór - Rokietnica zatrudni pracownika na stanowisko Kelner/Kelnerka Zakres obowiązków: - obsługa...

Czechy! Atrakcyjna oferta!

Firmowe
  |  numer: 71775
Ogłoszenie zakończone

Początek maja to czas na zmiany,
Do pracy w Czechach Ciebie zapraszamy,
Jeśli do pracy chęci Ci nie brakuje,
Randstad świetną pracę Tobie zaoferuje,
Firma z branży RTV i AGD,
Czeka właśnie na Ciebie,
Nie znasz języka obcego,
To nie problem dla Klienta naszego,
Prześlij nam swoją aplikacje,
Jeśli jesteś chętny na relokację.

Oferujemy
- atrakcyjne wynagrodzenie + premie
- spotkanie rekrutacyjne w Rzeszowie
- umowę o pracę tymczasową
- pracę w systemie III - zmianowym (pon - pt)
- darmowy transport do Czech oraz darmowe zakwaterowanie
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
- możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy
- wyjazd pod koniec kwietnia
- opiekę koordynatora

Zadania
- prace przy linii produkcyjnej
- przestrzeganie zasad i procedur
- uzupełnianie prostej dokumentacji

Oczekujemy
- dyspozycyjności do wyjazdu za granice na min. 6 miesięcy
- zdolności manualnych
- odpowiedzialności i zaangażowania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.
Wyróżnione firmy