Ofertą sprzedaży jest dom położony w miejscowości Rudołowice. Dom o...

Cena: 135 000 zł

Sprzedam Renault Grand Scenic II, rocznik 2004

Cena: 8999

Dojarz kóz- praca w Holandii z doświadczeniem

Firmowe
Dodano: 27.06.2018 o 08:38
  |  numer: 71558
Ogłoszenie zakończone

Pośrednictwo pracy KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje dla zagranicznego klienta w Holandii

PRACOWNIKÓW na stanowisko - DOJARZ KÓZ

OBOWIĄZKI:
- pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie maszyny do dojenia kóz oraz doprowadzenie zwierząt na miejsce udoju
- czyszczenie maszyny
- inne prace zlecone przez pracodawce

WYMAGANIA:
- ważne jest, aby kandydat lubił zwierzęta i wiedział jak się z nimi obchodzić
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz, dyspozycyjność również w weekendy
- motywacja do pracy
- odpowiedzialność
- dobra organizacja stanowiska pracy
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego komunikatywna
- mile widziane doświadczenie- niekoniecznie w udoju kóz ale np. krów

OFERUJEMY
- atrakcyjną stawkę godzinową
- pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii,
- legalne zatrudnienie
- zakwaterowanie
- ubezpieczenie

Dodatkowe informacje:
- praca na długi okres czasu
- przejazd z Polski do Holandii płatny według cennika przewoźnika
- wymagane cv z opisem doświadczenia

Zainteresowany?
Zadzwoń, lub wyślij sms ze swoim adresem mailowym na numer 731901913, lub 570901913- a my wyślemy do Ciebie szczegóły ofert.

Wejdź na → www.klaverteam.com i poznaj szczegóły już teraz

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.
Wyróżnione firmy