Specjalne

DZIEŃ DOBRY Oferujemy pracę dla cieśli szalunkowych, zbrojarzy, murarzy i...

Cena: do negocjacji

Karczowanie drzew Jasło, Tarnów, Brzesko tel. specjalizujemy się w wycince...

Cena: 3

Oferujemy bramy garażowe, przemysłowe, drzwi, napędy, ogrodzenia, okna,...

Cena: do ustalenia
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Dotacje Unijne na Rozwój Firm

Firmowe
  |  numer: 108193
Ogłoszenie zakończone

Chcesz złożyć wniosek o refundacje kosztów doposażenia/wyposażenia miejsca pracy w PUP? Zastanawiasz się, jak wygląda cała procedura uzyskania dofinansowania? Oferujemy indywidualne przygotowanie wniosku pod refundację z Powiatowego Urzędu Pracy na stworzenie miejsca pracy w ramach doposażenia lub wyposażenia stanowiska pracy. Zapewniamy pomoc w znalezieniu dotacji w zależności od miejsca prowadzenia działalności oraz profesjonalne i szybkie przygotowanie dokumentów. Każda oferta jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. Wyślij zapytanie na maila: dotacje@wektowiedzy.pl. Lub skontaktuj się pod numerem: 536 167 388.

Podobne ogłoszenia
  • Nie potrafisz wybrać Instalatora Fotowoltaiki w gąszczu ofert? Panele fotowoltaiczne to inwestycja na nawet 30 lat, warto więc zaufać ekspertom i mieć pewność poprawnej i bezproblemowej pracy instalacji.

    Dodano: 17.09.2021 o 13:09
  • Oferuję usługę sporządzania dokumentacji wymaganej przy ubieganiu się o jednorazowe środki finansowe z PUP na podjęcie działalności gospodarczej, a także o refundację kosztów doposażenia/wyposażenia stanowiska pracy. Opracowuję również dokumentację...

    Dodano: 05.09.2021 o 10:10
    Cena: 1
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl