Stolarnia w Roźwienicy poszukuje osoby na stanowisko: POMOCNIK LAKIERNIKA (...

Cena: 3500

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 560 000 zł do negocjacji

Otwierając nowe lub przenosząc do nas swoje konto firmowe z obecnego banku jesteś wolny od zbędnych opłat prze...

Dużo godzin pracy! Szklarnia w Holandii!

Firmowe
Dodano: 30.04.2021 o 11:01
  |  numer: 105998
Karina

Częstochowa

57x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Jeśli szukasz pracy za granicą świetnie trafiłeś!

Jesteśmy Pośrednictwem Pracy za granicą z certyfikatem 18450, z siedzibą w Częstochowie.

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako pracownik szklarni przy pomidorach oraz papryce.

Miejsce pracy: okolice De Lier i  Steenbergen

Zakres obowiązków:

- zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych,

- podcinanie pędów i pielęgnacja roślin

- praca przy ścinaniu papryki

- okręcanie pędów papryki

Wymagania:

- mile widziane doświadczenie

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- mile widziane prawo jazdy oraz znajomość języka angielskiego

Co oferujemy:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta skontaktuj się z Nami!

Karina tel. +48 570 901 913   @ praca@klaverteam.com

Agnieszka tel. +48 577 901 099   @ pracuj@klaverteam.com

Szukasz innej oferty pracy? Zadzwoń

Kamila tel. +48 570 901 414   @ work@klaverteam.com

Dominika tel. +48 570 901 033   @ job@klaverteam.com

Malwina tel. +48 731 901 913   @ job2@klaverteam.com

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.