Dom piętrowy w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Jarosławia. Posiada 5...

Cena: 395000 zł

zatrudnimy szwaczki do prostego szycia , umowa o pracę , praca w jarosławiu

Poszukujemy mechanika maszyn produkcyjnych do firmy z branży tworzyw sztucznych z siedzibą w Rożniatowie....

Elektryk budowlany z zakwaterowaniem - Niemcy

Firmowe
Firmy:
Dodano: 10.10.2018 o 07:19
  |  numer: 71883
SkyPersonal

Jarosław

  Napisz wiadomość

Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane na terenie całych Niemiec i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęci pracy odpowiadający kandydatowi. Praca stacjonarna w Koloni lub Monachium, ale proszę zapytać o dostępność ofert w rejonach, które Państwa interesują.

Obowiązki:

• wykonywanie pomiarów elektrycznych•

• konserwacja i renowacja instalacji elektrycznych•

• montaż, serwis i naprawa instalacji elektrycznych•

• montaż instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych, handlowych i mieszkaniowych•

 Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscia podwyżki.
• Zarobki: 12,50 € brutto + 50 € netto dziennej diety + premie! (Możliwość negocjacji)!
System premiowy: 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

Wymagania:
• Podstawowa lub komunikatyna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu.
Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email: rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17. Telefon: +49 52429760620

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.