Witam zakupie samochód każdej marki w cenie do 2000 złoty SZYBKO I BEZ...

Cena: 5000

zatrudnimy szwaczki do prostego szycia , umowa o pracę , praca w jarosławiu

Z trądzikiem Ci nie do twarzy?

Cena: 250

Elektryk przemysłowy na terenie Niemiec

Firmowe
Firmy:
Dodano: 19.09.2018 o 08:40
  |  numer: 72425
Cena:
11000.00
SkyPersonal

Grünberg

495 2x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Firma sky Personal posiada zlecenia zlokalizowane w całych Niemczech i do nich dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęci pracy odpowiadający kandydatowi. Praca stacjonarna w Nünberg lub Monachium, ale proszę zapytać o dostępność ofert w rejonie, który Państwa interesuje.

ZADANIA:
• Przyłączanie kabli do rozdzielni oraz urządzeń przemysłowych.
• Rozprowadzanie różnego rodzaju kabli, przycinanie i wykańczanie okablowania przy użyciu róznych technik przyłączeniowych.
• Montowanie szaf sterowniczych na podstawie rysunków i schematów.
• Posługiwanie sie elektronarzedziami.

OFERUJEMY:
• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwoscią podwyżki.
• Wynagrodzenie: od 2500 € netto w górę (do negocjacji).
• Premie. START PREMIA 1000 €!
• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.
• Wynagrodzenie płatne miesiecznie na konto pracownika.
• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.
• Stałą pracę w oparciu o umowe o prace z pełnym pakietem socjalnym.
• Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawce.
• Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
• Prace w systemie jednozmianowym, zmianowym.
• Opieka polskiego koordynatora.

WYMAGANIA:
• Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
• Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata.
• Wykształcenie zawodowe kierunkowe - techniczne lub elektryczne.
• Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach konstrukcyjnych i schematach.
• Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
• Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:  rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.  Telefon: +49 52429760620

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikację!

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.