Układanie kostki brukowej Parkingi Tarasy Podjazdy Chodniki Schody z kostki brukowej Palisady Izolacje fundamentów,

Sprzedam pięknie położoną, przestrzenną działkę rolno budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

Euroservice ZPT w Surochowie Sp. o.o. zatrudni pracownika na stanowisko Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Firmowe
Dodano: 30.05.2018 o 14:10
  |  numer: 72604

Surochów

16x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

 Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni pracownika na stanowisko

Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Opis stanowiska

·         Nadzór i realizacja zagadnień związanych z ochroną środowiska oraz zagadnieniami p.poż.

·         Prowadzenie ewidencji oraz wszelkiej sprawozdawczości wymaganej przepisami prawa ochrony środowiska oraz wewnętrznych procedur

·         Nadzór nad przestrzeganiem oraz wykonaniem zaleceń wynikających z decyzji administracyjnych

·         Nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych

·         Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby wydawania decyzji/pozwoleń związanych z ochroną środowiska w tym pozwolenie zintegrowane, wodnoprawne

·         Opiniowanie inwestycji pod kątem środowiskowym

·         Wsparcie i podejmowanie działań w zakresie ograniczenia wpływu czynników niebezpiecznych i szkodliwych mających wpływ na środowisko

·         Współpraca z poszczególnymi działami w Spółce w zakresie realizowania zadań
i celów ochrony środowiska

·         Współpraca z zewnętrznymi instytucjami kontroli (Państwowa Straż Pożarna, WIOŚ),

Wymagania

·         Wykształcenie wyższe (kierunki związane z ochroną środowiska)

·         Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

·         Znajomość Rozporządzenia Unii Europejskiej „REACH”

·         Znajomość procedur uzyskiwania decyzji środowiskowych (pozwolenie na przetwarzanie odpadów, pozwolenie wodnoprawne, pozwolenie zintegrowane, zgłoszenie emitorów)

·         Znajomość wymagań dotyczących substancji niebezpiecznych

·         Znajomość wymagań dotyczących przestrzeni zagrożonych wybuchem

·         Znajomość wymagań dotyczących gospodarowania odpadami i ich przetwarzania

·         Znajomość wymagań dotyczących awarii przemysłowych

·         Znajomość wymagań dotyczących postępowania z awariami mogącymi mieć wpływ na środowisko

·         Znajomość wymagań dotyczących sprawozdań z zakresu korzystania ze środowiska: GUS, KOBIZE, Urząd Marszałkowski, WIOŚ (opłata za korzystanie ze środowiska, roczne zestawienie odpadów, opłata produktowa, informacja o gospodarowaniu opakowaniami)

Oferujemy:

·       Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·           Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

·           Atrakcyjne wynagrodzenie

CV   prosimy przesyłać:

·      W formie elektronicznej na adres: rekrutacja@euroservice.home.pl,

Prosimy o podanie tytułu wiadomości: Specjalista ds. Ochrony Środowiska.

·       W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o.,
37-500 Surochów, 160A z dopiskiem na kopercie „Podanie o pracę”

·       lub osobiście w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać zgodę o poniższej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. ul. Dzielna 72/90,
01-029 Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji.

01-029 Warszawa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.