Cukiernia AMOREK Zatrudni pracownika na stanowisku SPRZEDAWCA

Witam, oferuję usługi remontowo budowlane oraz wykończeniowe takie jak: -...

Cena: do negocjacji

Hotel Zajazd Polonez Zatrudni osobę na stanowisko pokojówka

Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. zatrudni Fakturzystę/fakturzystkę

Firmowe
  |  numer: 71858
Ogłoszenie zakończone

Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko: Fakturzysta/fakturzystka

Opis stanowiska

·Terminowe wystawianie wszelkiego rodzaju faktur w systemie finansowo-księgowym   (zarówno krajowych jak i zagranicznych),

·Wystawianie dokumentów magazynowych PZ i WZ

·Pełna obsługa procesu fakturowania klientów,

·Weryfikowanie i akceptowanie not korygujących

·Obsługa wpływających zleceń sprzedaży i ich weryfikacja,

·Tworzenie innych dokumentów księgowych i magazynowych związanych z procesem   zakupów i sprzedaży,

· Ścisła współpraca z działem księgowym i handlowym

Wymagania

·Znajomość programu Comarch będzie dodatkowym atutem lecz nie jest   wymagana,

·Praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w tym MS Excel,

·Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu,

·Komunikatywność i umiejętność formułowania myśli w sposób jasny i rzeczowy,

·Dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność.

Oferujemy:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze  czasu pracy
  • Stabilność zatrudnienia

Liczba wolnych stanowisk: 2

CV prosimy przesyłać:

  • w formie elektronicznej na adres :rekrutacja@euroservice.home.pl

Prosimy o podanie tytułu wiadomości: fakturzysta/ fakturzystka

W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o., 37-500 Surochów, 160 A z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę” lub osobiście na portierni biurowca w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji  zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych

 (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm. ).

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.