Specjalne

Magazynier / LOGISTYK

Cena: do negocjacji

Posiadamy od ręki blachy TYLKO w 2 gatunku Blachy ocynkowane Blachy...

Cena: 11

Dom piętrowy w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Jarosławia. Posiada 5...

Cena: 395000 zł

Euroservice Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o., zatrudni Pracownika działu kadr

Firmowe
  |  numer: 78321
Ogłoszenie zakończone

Pracownik działu kadr

Opis stanowiska

·                     Prowadzenie i kontrola poprawności dokumentacji pracowniczej w tym akt osobowych

·                     Prowadzenie grafików, ewidencji czasu pracy, list obecności pracowników

·                     Przygotowywanie dokumentów kadrowych w tym związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunków pracy,  wystawianie zaświadczeń pracownikom

·                     Wprowadzanie danych do programu kadrowo-płacowego

 Wymagania

·                     Wykształcenie wyższe

·                     Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo- płacowym

·                     Mile widziana znajomość programu Comarch Optima, Płatnik

·                     Praktyczne umiejętności pracy z MS Office, w tym MS Excel,

·                     Komunikatywność, dokładność, odpowiedzialność i skrupulatność

Oferujemy:

·                     Atrakcyjne wynagrodzenie

·                     Pracę w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy

·                     Stabilność zatrudnienia

            Liczba wolnych stanowisk : 1

            CV   prosimy przesyłać :

·                     W formie  elektronicznej  na adres: rekrutacja@euroservice.home.pl

             Prosimy o podanie  tytułu wiadomości: pracownik działu kadr

·                     W formie papierowej za pośrednictwem poczty na adres Euroservice ZPT Sp. z o.o.,
            37-500 Surochów, 160 A z dopiskiem na kopercie „ Podanie o pracę”

lub osobiście na portierni biurowca w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Podanie o pracę”.

W CV (życiorysie) prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Euroservice ZPT w Surochowie Sp. z o.o. ul. Dzielna 72/90,
01-029 Warszawa w celu realizacji procesu rekrutacji.

01-029 Warszawa w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Dokumenty aplikacyjne, które nie zawierają powyższych klauzul nie będą rozpatrywane.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.