Specjalne

Mieszkanie nowe, umeblowane/wykończone w doskonalej lokalizacji blisko parku

Cena: 289000

Trampoliny Ogrodowe Wystawa trampolin w miejscowości Mirocin kPrzeworska [Podkarpacie] (przed przyjazdem prosimy o...

Trampolina Jumpi Ogrodowa Z Wewnętrzną Siatką 374 cm / 12 FT Pomarańczowa...

Cena: 1199
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Fitness Platinium

Największy klub fitness w regionie!

Tarnowskiego 20

37-500 Jarosław

  Napisz wiadomość

Platinium Fitness to prężnie rozwijająca się sieć fitness klubów.

Mamy siedem lat bogatego doświadczenia, kilkanaście placówek, tysiące metrów kwadratowych powierzchni i…tysiące zadowolonych klientów.

Krakowskie kluby znajdują się w różnych częściach miasta. To jednak nie koniec naszych możliwości. Z myślą o naszych klientach znajdujących się również i w innych miastach w Polsce otworzyliśmy kluby fitness w Zamościu i Radomiu. Teraz pora na Jarosław..

W naszych nowoczesnych i profesjonalnych obiektach sportowo-rekreacyjnych sala fitness, strefa wolnych ciężarów i cardio to standard.

Fitness kluby Platinium powstały z miłości do sportu oraz chęci stworzenia wyjątkowego miejsca dla wszystkich, którzy podzielają tę pasję. Aby to osiągnąć zadbaliśmy przede wszystkim o odpowiednią kadrę.

Zatrudniamy tylko prawdziwych profesjonalistów i pasjonatów. W klubach pracują najlepsi specjaliści w swoich dziedzinach. Są doskonale przygotowani pod względem merytorycznym i praktycznym. Stale pogłębiają swoją wiedzę i rozwijają umiejętności. Wszystko po to, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. To oni pomogą Wam osiągnąć zamierzony cel. Dokładamy także starań, aby każda wizyta w naszym klubie przebiegała w przyjaznej i miłej atmosferze. Nasi pracownicy otoczą Was życzliwą opieką, udzielą rzeczowych informacji oraz fachowych porad.

Podstawą działalności Platinium Fitness jest dostosowanie się do indywidualnych potrzeb klientów. Przyjdź i przekonaj się sam, że kluby Platinium to nie tylko sale treningowe ale miejsca, gdzie rodzi się czysta przyjemność i generuje energia płynąca z wyśmienitej zabawy oraz pracy nad swoją sylwetką i kondycją. Serdecznie zapraszamy!

Napisz wiadomość
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl