Specjalne

do obowiązków należy obsługa gości indywidualnych oraz przyjęć okolicznościowych dbałość o restaurację...

Mieszkanie nowe, umeblowane/wykończone/winda w doskonalej lokalizacji blisko...

Cena: 289000

Dom piętrowy w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Jarosławia. Posiada 5...

Cena: 395000 zł
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Gospodarstwo Wędkarsko Wypoczynkowe ZGODA

Łowisko Zgoda

Koniaczów 51 37-500 Jarosław

  Napisz wiadomość

Gospodarstwo Wędkarsko Wypoczynkowe ZGODA

Gospodarstwo agroturystyczne jakie rozwijamy jest to jedyne miejsce w gminie Jarosław gdzie można wypocząć i spędzić milo czas na przykład na łowieniu ryb czy też pikniku rodzinnym. W niedalekiej przyszłości planowana jest budowa domków letniskowych dla wypoczywających nad zalewem.

Gospodarstwo jest znane już w całej Polsce pod nazwą Łowisko Zgoda gdzie chętnie przyjeżdżają goście nie tylko na ryby ale z całymi rodzinami gdyż latem wygospodarowaliśmy część terenu na plaże gdzie można się poopalać czy zagrać w siatkówkę plażową.

Łowisko Zgoda to była żwirownia, istnieje od około 40 lat, dno zróżnicowane czyste głębokości miejscami do 8-10 m. Jest to duży zbiornik czystej wody około 7 hektarów. Możliwy dojazd do stanowisk wędkarskich samochodem i rozbicia przy stanowiskach namiotu. Na łowisku można złowić karpie i amury około 15-20 kg. Trafiają się także drapieżniki jak sumy około 40 kg. Możliwość łowienia na 3 i więcej wędek . W chwili obecnej znajduje się około 20 stanowisk wędkarskich jednak istnieje możliwość łowienia z innych miejsc gdyż brzeg jest niski i praktycznie można się ustawić w każdym miejscu.

Łowisko znajduje się przy małej miejscowości Zgoda około 5 km od Jarosławia, panuje tam cisza i spokój .Na łowisku znajduje się parking dla samochodów oraz pole namiotowe sklepik bar, miejsca do palenia ogniska czy też grilla .

Dojazd do łowiska drogą asfaltową.

Adres do strony internetowej naszego gospodarstwa wypoczynkowego - http://lowiskozgoda.pl/

Napisz wiadomość
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl