Zatrudnię kierowcę z uprawnieniami C + E na Unię. Praca w systemie 19 dni w trasie / 9 dni w domu. Atrakcyjne...

Działka budowlana w Szówsku

Cena: 57000

Dom piętrowy w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Jarosławia. Posiada 5...

Cena: 395000 zł

HOLANDIA praca na produkcji bez języka i wiekówki! |też dla par

Firmowe
Dodano: 07.11.2018 o 10:05
  |  numer: 73913
Mariola

Rzeszów

  Napisz wiadomość

LIDERJOB (cert.16198) TO NOWOCZESNA, CERTYFIKOWANA AGENCJA.

SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE DO PRACY ZA GRANICĄ !

DLA NASZEGO KLIENTA POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY W FABRYCE

OPIS STANOWISKA:

-   pakownie lub wykrawanie filetów

OFERUJEMY :

- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co tydzień + co tydzień wypłacany dodatek wakacyjny

-  pracę wśród Polaków, na dłuższy okres czasu

-   pomoc przy uzyskaniu holenderskiego numeru podatkowego (BSN / SOFI nummer)

-  ubezpieczenie

- możliwy urlop już po 8 tygodniach od rozpoczęcia pracy

WYMAGANIA:

-  motywacja do pracy

-  uczciwość

- prawo jazdy kat. B mile widziane

ZADZWOŃ:  537782500

(kontakt od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8 do 16)

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.