Specjalne

Hotel Zajazd Polonez Zatrudni osobę na stanowisko pokojówka

Docieplanie celulozą wdmuchiwanie wełny i naprawa izolacji poddaszy.

Cena: 2

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Hotel Korczowa przyjmie recepcjonistkę

Firmowe
  |  numer: 72870
Ogłoszenie zakończone

Hotel Korczowa przymie recepcjonistkę

• zarządzanie dokumentami
• znajomość Microsoft Office
• zorganizowanie i utrzymanie porządku
• mile widziane doświadczenie
• znajomość języka angielskiego
• mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego

Obowiązki:

• udzielanie informacji gościom hotelu na temat cen, możliwości wynajmu, warunków zakwaterowania
• telefoniczne przyjmowanie rezerwacji
• zarządzanie internetowych rezerwacji
• meldowanie gości, przyjmowanie opłat za pobyt, wydawanie rachunków i faktur
• współpracowanie z dostawcami, kontrahentami i innymi działami w hotelu

Oferujemy:

• stałą pracę
• miłą atmosferę

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy; dyrektor@korczowa.pl

Miejsce pracy: Hotel KORCZOWA, 37-552 Młyny 142

Przy składaniu oferty prosimy o wskazanie aplikowanego stanowiska.
Dla osób nie posiadających dostępu do Internetu, istnieje możliwość wysłania CV/listu motywującego pocztą lub osobiste złożenie dokumentów w recepcji hotelu GLORIA w Przemyślu, ul. Sybiraków 31.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.