Dom piętrowy w bardzo dobrej i spokojnej dzielnicy Jarosławia. Posiada 5...

Cena: 395000 zł

zatrudnimy szwaczki do prostego szycia , umowa o pracę , praca w jarosławiu

Poszukujemy mechanika maszyn produkcyjnych do firmy z branży tworzyw sztucznych z siedzibą w Rożniatowie....

Hotel Korczowa zatrudni kucharza, pomoc kuchenną

Firmowe
  |  numer: 72873
Ogłoszenie zakończone

Hotel KORCZOWA zatrudni pracownika na stanowisko kucharza/pomoc kuchenna

Wymagania:

- dobra organizacja czasu pracy, dyspozycyjność,
- doświadczenie mile widziane,
- zaangażowanie i dokładność,

Obowiązki:

- przygotowywanie potraw zgodnie z procedurami i standardami,
- dbałość o najwyższą jakość wydawanych potraw,
- dbałość o czystość i higienę miejsca pracy,

Oferujemy:

• stałą pracę
• miłą atmosferę

Prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy; dyrektor@korczowa.pl

Miejsce pracy: Hotel KORCZOWA, 37-552 Młyny 142

Przy składaniu oferty prosimy o wskazanie aplikowanego stanowiska.
Dla osób nie posiadających dostępu do Internetu, istnieje możliwość wysłania CV/listu motywującego pocztą lub osobiste złożenie dokumentów w recepcji hotelu GLORIA w Przemyślu, ul. Sybiraków 31.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.