Specjalne

Sprzedam działkę o powierzchni 25 ar położoną w Radawie w cichej okolicy...

Cena: 4100 za ar

Okazja ! Super cena ! sprzedam tanio atrakcyjną działkę rolno - budowlaną...

Cena: 80000

Zapraszamy od 20 stycznia do siedziby Firmy Inter Auto na Castrol days...

Cena: promocja
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

 »  »  » 

INTER-AUTO ZAPRASZA na nowy program Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo !

Firmowe
  |  numer: 54563
Ogłoszenie zakończone

INTER-AUTO ZAPRASZA na nowy program Projekt Warsztat na antenie TVN Turbo !

Inter Auto to nowoczesna hurtownia, sklep części samochodowych na terenie województwa podkarpackiego z siedzibą w Szówsku. Jako bezpośredni dystrybutor części samochodowych z Europy Zachodniej oraz krajów azjatyckich zapewnia wyjątkowo atrakcyjne ceny produktów. Wszystko to dedykujemy i oddajemy do dyspozycji naszym Klientom – warsztatom samochodowym, sklepom motoryzacyjnym oraz odbiorcom indywidualnym.

Połączenie umiejętności technicznych z wiedzą marketingową oraz innowacjami z branży motoryzacyjnej – to główne założenia emitowanego na antenie TVN Turbo programu „Projekt Warsztat”, który powstał z inicjatywy ProfiAuto.

Każdy odcinek przedstawia inną historię, jednak wszystkie mają ten sam cel. Program, prowadzony przez eksperta motoryzacyjnego, Łukasza Rysia, jest odpowiedzią na rosnącą konkurencję na rynku warsztatów samochodowych oraz wymagania klientów wobec mechaników.

Na naszych oczach bohaterowie Projektu Warsztat poznają nowoczesne techniki naprawy aut i dowiadują się więcej o nowinkach na rynku części oraz akcesoriów samochodowych. Pokazujemy im, jak działać jeszcze efektywniej; podpowiadamy, co należy usprawnić, a z jakimi ideami trzeba się bez żalu pożegnać.

Pierwszy odcinek programu wyemitowany został na antenie TVN Turbo 3 września. Dotychczas nagrano 7 odcinków, które stanowią kopalnię wiedzy dla właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych oraz ich klientów.

Zapraszamy do zapoznania się ze zwiastunem programu:

https://www.facebook.com/tvnturbo/videos/1171642356189799/

Zachęcamy do oglądania Projektu Warsztat w każdą sobotę o godzinie 18:15!

Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl