Piec kominkowy typu koza z płaszczem wodnym o mocy 10 kW Nowoczesny wygląd,...

Cena: 1050

Zatrudnię do pracy na pełny etat w sklepie zielarsko-medycznym w Jarosławiu.

Cena: 1

Wykonam meble na wymiar: kuchenne, łazienkowe, szafy przesuwne, komody i inne. Używam materiału tylko sprawdzonego...

Kamieniarz - praca w Holandii

Firmowe
  |  numer: 73751
Ogłoszenie zakończone

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

KAMIENIARZ

Zakres obowiązków:

- wszelkie prace związane z zawodem kamieniarza

Wymagania:

- doświadczenie w pracy jako kamieniarz

- wymagana znajomość języka angielskiego

- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

- mile widziany własny samochód

- gotowość do wyjazdu od zaraz

Oferujemy:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- zakwaterowanie opłaca pracodawca

- w okresie próbnym zakwaterowanie w pokoju kilkuosobowym, potem pokoje jednoosobowe

- ubezpieczenie

- wypłaty tygodniowe

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901913 lub 731901913 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na @ w tytule dając dopisek: „
kamieniarz

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.
Wyróżnione firmy