Nowo powstał zakład krawiecki zatrudni szwaczki stebnówka , owerlok ,umowa o pracę , praca w Jarosławiu

Działka budowlana w Szówsku

Cena: 57000

Sprzedam nowe 55 m wykończone/umeblowane mieszkanie z garażem - piwnica -...

Cena: 295000

Kelnerzy w hotelowej restauracji Austria

Firmowe
  |  numer: 77370
Ogłoszenie zakończone

KELNERZY W HOTELOWEJ RESTAURACJI AUSTRIA

Oferta pracy w Austrii

KELNERZY W HOTELOWEJ RESTAURACJI AUSTRIA - DARMOWE WYŻYWIENIE I ZAMIESZKANIE (PRACA OD GRUDNIA)

Cekal jest polską agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii oraz przedstawicielstwem w Polsce, która zajmuję się rekrutacją personelu do hoteli, opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 08321774.

OPIS STANOWISKA
Praca dla kelnerów w hotelu położonym w Austrii w regionie turystycznym. Praca od grudnia do marca następnie od maja do października

WYMAGANIA
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra znajomość j. niemieckiego
- możliwość przyjazdu w grudniu

NASZA OFERTA
- darmowe wyżywienie oraz zamieszkanie podczas całego pobytu
- wynagrodzenie od 1300 euro netto miesiąc
- pokoje 1 lub 2 osobowe blisko hotelu ( 50 m od hotelu)
- praca 8 h dziennie plus nadgodziny
- zatrudnienie bezpośrednio przez hotel

Prosimy o przesłanie CV w j. angielskim wraz ze zdjęciem na adres kontaktcekal.pl w tutule hotel Austria

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.