Poszukuję pracowników ogólnobudowlanych oraz pomocników. Praca na budowie...

Cena: 14 - 20 zł/godz.

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Piec kominkowy typu koza z płaszczem wodnym o mocy 10 kW Nowoczesny wygląd,...

Cena: 1050

Kierownik zmiany_praca bezposrednio u niemieckiego pracodawcy

Firmowe
Dodano: 22.09.2018 o 08:09
  |  numer: 64054
Izabela

Görlitz

79x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Do fabryki opakowan szklanych dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik zmiany

Miejsce pracy: okolice Würzburga

Opis stanowiska pracy:

·         konserwacja, naprawa maszyn i instalacji elektrycznych

·         kontrolowanie i testowanie systemów, monitorowanie ich funkcji i ustawień płomienia na odkształcenie szkła

·         prowadzenie dokumentacji technicznej i zarządzanie pracownikami

·         optymalizacja procesów operacyjnych i zmniejszanie czasów przestoju

Wymagania:

·         wykształcenie -elektrotechnika, mechanika i podstawowe doświadczenie w przetwórstwie szkła

·         znajomość czynności produkcyjnych, w szczególności zrozumienie procesów mechanicznych oraz wiedzy o termicznej deformacji szkła

·         zręczność manualna oraz motywacja i zaangażowanie do pracy

·         gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym

·         znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

·         bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, trzynastą pensję, premię urlopową, premię roczną, dodatek zmianowy

·         zatrudnienie w stabilnej firmie bezpośrednio u pracodawcy

·         pełen pakiet socjalny (obowiązujący na terenie Niemiec)

·         przyjazne środowisko pracy

·         możliwość dalszego rozwoju zawodowego

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.