Specjalne

Kompleksowe wykończenia wnętrz i remonty. Mamy za sobą wiele projektów małych i dużych, a doświadczenie zebrane...

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszych usług w pielęgnacji waszych...

Cena: 1
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) – Praca w Niemczech

Firmowe
Dodano: 26.04.2024 o 13:00
  |  numer: 131161
Concept Plus

Rzeszów

004 85x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy:okolice Oldenburga

Zakres obowiązków:
- Pakowanie towarów i zbieranie zamówień w celu wysyłki do supermarketów
- Transport towarów za pomocą elektrycznego paleciaka typu Ameise
- Sprawdzanie zapakowanych towarów pod kątem kompletności
- Praca z systemem Pick by Voice
- Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i jakości

Wymagania:
- Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
- Znajomość języka niemieckiego jest dodatkowym atutem, ale nie jest niezbędna
- Rzetelność i odpowiedzialność
- Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem
- Szybkość i efektywny sposób pracy
- Prawo jazdy kat. B (przynajmniej jedno na dwie osoby)

Oferujemy:
- Długoterminową pracę w nowoczesnym magazynie z zaawansowanym sprzętem
- Atrakcyjne wynagrodzenie od 13,50 € brutto/h plus dodatki
- Od 3. miesiąca dodatek za wyniki
- Możliwość wyrobienia uprawnień na wózki widłowe
- Miłą atmosferę w pracy w dynamicznym zespole
- Komfortowe zakwaterowanie
- Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jesteś zainteresowany/a?

Prześlij nam swoje CV na poniższy adres mailowy, a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.

ek@cp-personal.com

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Tel: 0048 17 878 70 26
Tel. kom.: 0048 504 969 105

UWAGA - Zachowaj ostrożność!

PAMIĘTAJ
odpowiadając na ofertę pracy zachowaj szczególną ostrożność gdy potencjalny pracodawca żąda:

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

Tego typu praktyki są bezprawne i mogą wskazywać na chęć oszustwa.

W każdej tego typu sytuacji prosimy o niezwłoczny kontakt z nami.

Zwróć szczególną uwagę czy oferta pracy zawiera niezbędne dane kontaktowe pozwalające jednoznacznie zidentyfikować pracodawcę;

  • numer telefonu,
  • adres e-mail (najlepiej w domenie firmowej, a nie darmowy - typu: @gmail.com, @wp.pl, @o2.pl, itp.),
  • adres siedziby.