Specjalne

Mieszkanie nowe, umeblowane/wykończone w doskonalej lokalizacji blisko parku

Cena: 289000

Trampoliny Ogrodowe Wystawa trampolin w miejscowości Mirocin kPrzeworska [Podkarpacie] (przed przyjazdem prosimy o...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

 »  »  » 

Konserwacja samochodów

Firmowe
  |  numer: 83602
Ogłoszenie zakończone

5 powodów dla których warto nam zaufać przy procesie konserwacji Samochodów

- przygotowujemy dokładnie samochód do procesu konserwacji tj. zdejmujemy plastikowe osłony, nadkola, zderzak, i tym podobne elementy. Na życzenie klienta demontujemy zbiornik paliwa, a nawet zawieszenie, które podlega osobnemu procesowi zabezpieczenie antykorozyjnego.

- czyścimy podwozie poprzez piaskowanie lub szkiełkowanie, tak aby nie uszkodzić czyszczonej powierzchni, a jednocześnie uzyskać efekt idealnie czystego podwozia

- zabezpieczamy podwozie dodatkowym środkiem, którego celem jest wiązanie ognisk ewentualnej rdzy, tak aby proces niszczenia nie posuwał się dalej. 

- podczas konserwacji korzystamy z materiałów stworzonych przez doświadczoną firmę VALVOLINE, która dostarcza środki ochronne do fabryk produkujących karoserię samochodową w Europie i na całym świecie

- udzielamy pisemnej gwarancji na wykonaną usługę 

Przestań tłumaczyć sobie, że to auto przeznaczone jest do sprzedania i nie będziesz dokładał do niego więcej pieniędzy. Przecież nie wiesz jak szybko uda Ci się je sprzedać i czy w tym czasie nie trzeba będzie już korzystać z usług blacharza. Po drugie w momencie sprzedaży będziesz miał dodatkowy atut w ręce, aby nie obniżać ceny kupującemu. 

Pamiętaj konserwacja podwozia to nie trend, to potrzeba.
Jeśli jesteś zainteresowany naszą usługę zarezerwuj termin już dzisiaj.

Podobne ogłoszenia
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl