Specjalne

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Działka w Jarosławiu przy ulicy Górnoleżackiej 26 arów

Cena: 145000

Chip Tuning - benzyna i Diesel, Eco Tuning - zmniejszenie spalania, Strojenie...

Cena: do ustalenia
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Korepetycje ONLINE! Matematyka, fizyka,chemia,

Prywatne
  |  numer: 101356
Ogłoszenie zakończone

Dzień dobry,

oferuję korepetycje online z przedmiotów Matematyka, Fizyka lub Chemia. Od kilku lat pracuję w szkole podstawowej i głównie do uczniów SP kieruję swoją ofertę! Korepetycji udzielam od kilku lat, wykorzystuję w pracy platformy internetowe ułatwiające wspólne rozwiązywanie problemów. Współpraca może odbywać się cyklicznie, bądź jednorazowo. Pomagam w nadrobieniu zaległości oraz przygotowuję do egzaminu. Więcej informacji udzielę w wiadomości prywatnej. Proszę o kontakt e-mail bądź sms-owy, na pewno odpowiem.

Podobne ogłoszenia
 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Udzielę w Jarosławiu i okolicach korepetycji z języka angielskiego dzieciom oraz młodzieży w szkole podstawowej lub średniej. Pomogę w lekcjach, przygotuję do sprawdzianów i różnego rodzaju...

  Dodano: 18.11.2020 o 07:16
  Cena: 40 zł
 • Korepetycje z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych. Oferuję także pomoc w nauce,zajęcia rewalidacyjne, terapię pedagogiczną, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne. Zajęcia dla dzieci z zaburzeniami i z trudnymi zachowaniami.

  Dodano: 07.11.2020 o 10:37
  Cena: 40
 • Korepetycje matematyka szkoła podstawowa dojazd do ucznia

  Dodano: 01.11.2020 o 10:20
  Cena: 35-40
 • Jestem nauczycielem języka angielskiego z 15-letnim stażem pracy. Oferuję korepetycje uczniom szkoły podstawowej i średniej, także osobom dorosłym. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny.

  Dodano: 25.10.2020 o 06:28
  Cena: 45
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl