Specjalne

Witam Oferuje usługę piaskowania' elementów stalowych,części oraz podzespołów samochodowych ,elementów...

Para szuka domu do wynajecia w Jaroslawiu lub bliskiej okolicy Minimum 3...

Cena: 1

Do sprzedania sprawdzony i ekonomiczny samochód z silnikiem diesla 1.4 HDI o...

Cena: 10900 zł do negocjacji
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Korepetycje z chemii

Prywatne
  |  numer: 72742
Ogłoszenie zakończone

Przygotowuję do matury na poziomie rozszerzonym i podstawowym oraz testu gimnazjalnego. Pomagam także w odrabianiu prac domowych, opanowaniu bieżącego materiału i nadrabianiu zaległości  (podstawówka, gimnazjum, liceum). Tłumaczę jasno i przejrzyście, językiem dostosowanym do wiedzy i umiejętności ucznia.
Jestem absolwentką Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej, ukończyłam również studia podyplomowe z Przygotowania pedagogicznego. Mam 7-letnie doświadczenie w pracy z uczniami, nawet z najbardziej opornymi głowami. Zajęcia trwają pełną godzinę zegarową i odbywają się u mnie (tj. os. Kombatantów). Gwarantuję potrzebne materiały w formie kserówek. Moim uczniom oferuję również bezpłatną pomoc mailową w rozwiązywaniu trudnych zagadnień.

Telefon prywatny odbieram dopiero po 17.00, preferuję kontakt mailowy: korechemia@gmail.com

Podobne ogłoszenia
  • Jestem absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Językowego. Udzielę korepetycji w Jarosławiu uczniom wszystkich typów szkół, również osobom wyjeżdżającym do Niemiec. Podejmę się tłumaczeń i pomocy w tworzeniu pism.

    Dodano: 11.08.2018 o 19:41
    Cena: 25 zł/60 minut
  • Nauczyciel z doświadczeniem udzieli korepetycji z matematyki i fizyki. Korepetycje obejmują materiał bieżących a także przygotowanie do matury lub egzaminów po gimnazjum i szkole podstawowej Zajęcia odbywają się u mnie lub u ucznia Oprócz...

    Dodano: 19.07.2018 o 05:41
    Cena: 20
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl