Sprzedam pięknie położoną, przestrzenną działkę rolno budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

witam, wynajmę lokal w Szówsko ul. Zamojska 10, lokal ogrzewany,...

Cena: 700,00

Do sprzedania dom w miejscowości Wietlin k. Jarosławia o powierzchni ok...

Cena: 250000

Kucharz - praca w Niemczech

Firmowe
  |  numer: 71239
Ogłoszenie zakończone

Gastamo Job Service poszukuje pracowników na stanowisko: KUCHARZ.

Praca w Niemczech.

Miejsce pracy: restauracja hotelowa, okolice Norymbergi.

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Opis stanowiska: przygotowywanie posiłków, odpowiedzialność za utrzymanie obsługi gastronomicznej, kontrola jakości serwowanych potraw.

Wymagania:
- znajomość j. niemieckiego w komunikatywnym stopniu
- doświadczenie w wyżej wymienionym stanowisku
- dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
- niemieckie świadczenia ubezpieczeniowo - zdrowotne
- darmowe zakwaterowanie i wyżywienie
- wynagrodzenie od 1600 euro netto

Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, prześlij swoje CV ze zdjęciem na adres: biuro@gastamo.pl lub skontaktuj się telefonicznie: 535 050 928

Prosimy o podanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska.

Prosimy również o dołączenie obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.