Sprzedam pięknie położoną, przestrzenną działkę rolno budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier/logistyk

Cena: 2100

Szukamy osoby na staż stanowisko sprzedawca w sklepie monopolowym

Cena: 2150

Laminiarz do Niemiec niemiecka umowa o pracę

Firmowe
Firmy:
Dodano: 03.05.2018 o 09:50
  |  numer: 70664

Szczecin

  Napisz wiadomość

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodącym dostawcą usług HR zajmująca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Obecnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku:

Laminiarz (Niemcy)

Obowiązki:

- Produkcja, obróbka, montaż i przetwarzanie podzespołów oraz elementów konstrukcyjnych,

- Produkcja form z tworzyw sztucznych,

- Obsługa maszyn przetwarzających tworzywa sztuczne oraz kauczuk.

Wymagania:

- Doświadczenie w pracy na stanowisku laminiarz,

- Doświadczenie w produkcji, przetwarzaniu lub obróbce tworzyw sztucznych,

- Umiejętność szybkiego uczenia się i zdolność do samodzielnej pracy,

- Zdolności manualne,

- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,

- Mile widziane osoby z własnym samochodem.

Oferujemy:

- Umowę o pracę na warunkach niemieckich  na czas nieokreślony ,

- Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek,

- dodatek na zakwaterowanie 200€,

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację drogą elektroniczną (załączając CV oraz posiadane uprawnienia) na adres judyta.krupska@expertum-gruppe.de

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.