Sprzedam działki budowlane w Wiązownicy. W pobliżu Urząd Gminy, Poczta,...

Cena: Do negocjacji

Zarudnię osobę do pracy na pełny etat w punkcie Fast Food przy ul. Grodzkiej w Jarosławiu. Praca polega na...

Zarrudnię Kelnerkę/a do pracy na pełny etat w restauracji azjatyckiej U Thanga w Jarosławiu. Wymagania: -...

Likwidacja Szklarni - praca od zaraz Holandia De Lier- extra bonusy

Firmowe
Dodano: 13.10.2021 o 08:53
  |  numer: 110486
Cena:
00
Klaver

Częstochowa

57x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

TERMINY ROZPOCZĘCIA PRACY :

·         18 PAŹDZIERNIK - 30 WOLNYCH MIEJSC

·         25 PAŹDZIERNIK - 30 WOLNYCH MIEJSC

·         15 LISTOPAD - 20 WOLNYCH MIEJSC

praca kończy się pod koniec listopada - jeśli jesteś zainteresowany innymi pracami lub przedłużeniem pobytu w Holandii to prosimy o kontakt

WWW.KLAVERTEAM.COM

Wymagania:

·         motywacja

·         chęci

·         nastawienie na dużą liczbę godzin

·         zaangażowanie

·         brak doświadczenie

·         nie musisz znać języka

Co oferujemy:

·         zakwaterowanie

·         ubezpieczenie zdrowotne

·         opiekę polskojęzycznego koordynatora

·         przez cały okres pobytu wsparcie Biura Klaver

·         tygodniowe wypłaty

·         możliwość extra płatnych nadgodzin

·         pomoc w organizacji transportu

·         pomoc w organizacji wyjazdu krok po kroku.

Zakres obowiązków:

- oczyszczanie szklarni i przygotowanie jej na nowe rośliny

- ścinanie roślin i linek

- prace konserwacyjne w szklarni

- malowanie szklarni

Zadzwoń

Kamila: +48 570 901 414

Izabela: +48 570 901 913

Dominika: +48 570 901 033

Martin: +48 577 901 944

Możesz również w łatwy i szybki sposób aplikować przez naszą stronę www.

W naszej ofercie znajduje się ok 50 różnych ofert pracy w Niemczech, Holandii, Belgii - Jak nie ta oferta to może skorzystasz z innej - ZAPRASZAMY

Klaver Sp. z o.oKRAZ 18450 www.klaverteam.com

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.
Wyróżnione firmy