Specjalne

Usługi kam-bud kamil niemiec wznoszenie i remonty kompleksowe budynków

Przyjmę do pracy BRUKARZA / POMOCNIKA BRUKARZA. Oczekujemy chęci do pracy, mile widziane osoby z doświadczeniem,...

BRUKARZE przemysłowi zapraszamy do współpracy

Cena: do negocjacji
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

 »  »  » 

Magazynier / Mechanik z uprawnieniami UDT na wózek widłowy

Firmowe
Dodano: 16.12.2021 o 13:13
  |  numer: 112010
Ogłoszenie zakończone

Firma SANEX Sp.z o.o. w Łowcach poszukuje osoby na stanowisko mechanik - magazynier. Praca na pełny etat w zakładzie produkcyjnym na zmiany 06:00-14:00-22:00-06:00. Miejsce pracy Munina.

Zakres obowiązków: ładowanie i rozładowywanie transportów, przyjmowanie i wydawanie na/z magazynu, odbiór ilościowy i jakościowy towarów (obsługa urządzenia mobilny magazynier), sporządzanie odpowiedniej dokumentacji - wprowadzanie danych do systemu, udział w inwentaryzacjach; -montaż i demontaż części, podzespołów maszyn, urządzeń i wózków widłowych; -lokalizacja uszkodzeń; - konserwacja; -przeglądy okresowe maszyn i urządzeń; - utrzymanie ruchu.

Forma współpracy: umowy o pracę wg KP. Na pierwszy miesiąc może być umowa zlecenie. Wynagrodzenie do negocjacji – w zależności od umiejętności i doświadczenia. Pierwszy miesiąc 3100 brutto.

Wymagania: uprawnienia UDT operator wózków widłowych, doświadczenie min. 6 m-cy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy kadry@sanex-lowce.pl z dopiskiem w tytule MAGAZYNIER-MECHANIK. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Do CV proszę dopisać klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 z późn.zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

UWAGA - Zachowaj ostrożność!

PAMIĘTAJ 
odpowiadając na ofertę pracy zachowaj szczególną ostrożność gdy potencjalny pracodawca żąda:

 • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
 • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

Tego typu praktyki są bezprawne i mogą wskazywać na chęć oszustwa.

W każdej tego typu sytuacji prosimy o niezwłoczny kontakt z nami.

Zwróć szczególną uwagę czy oferta pracy zawiera niezbędne dane kontaktowe pozwalające jednoznacznie zidentyfikować pracodawcę;

 • numer telefonu,
 • adres e-mail (najlepiej w domenie firmowej, a nie darmowy - typu: @gmail.com, @wp.pl, @o2.pl, itp.),
 • adres siedziby.
Podobne ogłoszenia
 • Firma Bauer-Fitness poszukuje pracownika na stanowisko: Magazynier Miejsce Pracy: Przeworsk Opis stanowiska: Przyjmowanie towaru Przygotowywanie towarów do wysyłki (dźwiganie elementów) Montaż i demontaż urządzeń Wykonywanie drobnych napraw Dbanie o...

  Dodano: 14.01.2022 o 06:59
 • Fabryka Okien Szewpol plus Sp. z o.o . z siedzibą w miejscowości Gwizdaj k/Przeworska właściciel marki VILLERGRAN stolarka poszukuje osoby z terenu województwa podkarpackiego na stanowisko: MAGAZYNIER Miejsce pracy: Gwizdaj, ul. Solarza 3, 37 –...

  Dodano: 29.12.2021 o 15:57
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl