Układanie kostki brukowej Parkingi Tarasy Podjazdy Chodniki Schody z kostki brukowej Palisady Izolacje fundamentów,

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik budowlano-remontowy Miejsce pracy: Jarosław Region:...

Magazynier - praca w Erfurt

Firmowe
Dodano: 26.07.2021 o 08:21
  |  numer: 107594
HR Navigator

Kraków

+48x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Miejsce pracy: okolice Erfurtu

Twój dzień pracy:

·         praca przebiega w trybie zmianowym, zmiana dzienna w godzinach od 06:00 do 14:00 oraz zmiana popołudniowa od 14:00 do 22:00. Będziesz pracować zwykle po 8 godzin dziennie, będą także zdarzać się nadgodziny.

Zadania i organizacja pracy:

·         będziesz się zajmował sortowaniem i dystrybucją paczek i załadunkiem ciężarówek, przygotowaniem dokumentów wysyłkowych, kontrolą stanów magazynowych. W sortowni Hermes dużo procesów jest zautomatyzowanych - to praca w nowoczesnej sortowni. Będziesz pracował w polskich zespołach. Przed rozpoczęciem pracy, jeszcze w procesie rekrutacji, otrzymasz szczegółowy opis i instrukcje pracy.

Wynagrodzenie:

·         stawka, jaką otrzymasz to 10,50 euro brutto/h. Jeśli przepracujesz pełny miesiąc, po 8 godzin dziennie, możesz liczyć na około 1350 – 1500 euro na rękę miesięcznie plus ewentualne nadgodziny.

Zakwaterowanie:

·         oferujemy w pełni opłacone przez nas zakwaterowanie, pokoje 2 i 3 osobowe, wspólna przestrzeń kuchenna, wypoczynkowa. Mieszkania są w pełni wyposażone. Zatroszczymy się także o dojazdy do pracy. Jeśli zdecydujesz się na korzystanie z własnego samochodu, na co bardzo liczymy, otrzymasz dodatkowo 50 euro miesięcznie i zwrot kosztów za paliwo na trasie dojazdu do i z pracy.

To wszystko oferujemy, w zamian od Ciebie oczekujemy tylko zapału i zaangażowania, rzetelnej i uczciwej pracy w bardzo dobrych warunkach.

Skontaktuj się z nami już dziś ☎:

+48 572 505 720

+48 515 909 950

+48 571 322 116

+48 571 322 118

+48 532 490 148 - kontakt 24h/7

Kontakt mailowy: rekrutacja@hrnavigator.com.pl

Sprawdź, wszystkie oferty pracy!

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.