Programowanie TV i dekoderów DVB-T, montaż anten satelitarnych, instalacja dekoderów DVB-S, montaż anten TV...

Witam. Oferujemy pranie tapicerki meblowej u klienta . Krótkie terminy realizacji! Dojazd do klienta na terenie...

Sprzedam działkę

Marma Polskie Folie zatrudni : Drukarz / Laminarkowy / Zgrzewarkowy

Firmowe
  |  numer: 61115
Ogłoszenie zakończone

Firma Marma Polskie Folie zatrudni osoby na STANOWISKA PRACY: Drukarz / Laminarkowy / Zgrzewarkowy

Miejsce pracy : Kańczuga

Nasza Oferta:

 - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

 - atrakcyjny system wynagrodzeń i premiowania

 - możliwość rozwoju w kierunku samodzielnego Drukarza / Laminarkowego / Zgrzewarkowego

 - uczestniczenie w procesie wdrażania nowych rozwiązań technologii druku

 - przyjazną atmosferę i bardzo dobre warunki pracy

Zadania:

- przygotowanie materiału

- ustawienie maszyny

- kontrola parametrów procesu drukowania/laminowania/zgrzewania

- kontrola opakowań podczas produkcji

- pakowanie gotowego wyrobu

W całym procesie pracownik do momentu uzyskania samodzielności, jest pod opieką mistrza zmiany.

Nasze Oczekiwania:

- mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn (drukarek / laminarek / zgrzewarek)

 - gotowość do pracy w systemie zmianowym

 - umiejętność pracy w zespole

 - dyspozycyjność, punktualność, odpowiedzialność

 - dobra organizacja pracy

 - zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: biuro@marma.com.pl
W tytule wiadomości prosimy wpisać: Praca Kańczuga
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.