Specjalne

Sprzedam działkę o powierzchni 25 ar położoną w Radawie w cichej okolicy...

Cena: 4100 za ar

Okazja ! Super cena ! sprzedam tanio atrakcyjną działkę rolno - budowlaną...

Cena: 80000

Zapraszamy od 20 stycznia do siedziby Firmy Inter Auto na Castrol days...

Cena: promocja
Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Meble na wymiar - Skrzypek Meble

Firmowe
  |  numer: 49105
Ogłoszenie zakończone

Oferujemy wysokiej jakości meble na wymiar, które powstają w naszej pracowni na Widnej Górze. Realizujemy zróżnicowane projekty, poczynając od aranżacji całej kuchni, poprzez garderoby, a kończąc na pomieszczeniach biurowych. Przykładamy ogromną wagę do jakości wykonania.

Proponujemy meble kuchenne w wielu interesujących wariantach. Konsultacje wstępne pozwalają nam stworzyć zestaw idealnie dostosowany do warunków lokalowych oraz wymagań Klienta. Tworzymy estetyczne i funkcjonalne elementy wyposażenia wnętrz. Naszym celem jest możliwie maksymalne zagospodarowanie przestrzeni z uwzględnieniem walorów estetycznych. Bazujemy na materiałach wysokiej jakości, które odznaczają się trwałością.

Produkowane przez nas szafy wnękowe oraz na wymiar to doskonałe rozwiązanie do przedpokoju oraz garderoby. Zapewniają właściwe zagospodarowanie przestrzeni i funkcjonalne jej wykorzystanie. Wykorzystujemy sprawdzone elementy konstrukcyjne oraz wprowadzamy interesujące akcesoria i rozwiązania techniczne przy wyposażaniu wnętrz.

Wykonujemy meble biurowe, które wyróżniają się estetycznym, eleganckim i biznesowym wyglądem. Powstają na bazie najwyższej jakości materiałów, które poddajemy starannej obróbce. Zapewniamy wykonanie na najwyższym poziomie.

Podobne ogłoszenia
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl