Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik budowlano-remontowy Miejsce pracy: Jarosław Region:...

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Monter konstrukcji stalowej/spawacz Miejsce pracy: Jarosław...

Sprzedam piękny dom do zamieszkania na Widnej Górze.

Cena: 540 000 zł do negocjacji

Mistrz produkcji

Firmowe
Dodano: 29.06.2021 o 08:13
  |  numer: 107658
Dział HR

Przeworsk

51x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

W związku z rozwojem Firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Przeworsk

Zakres obowiązków:

· przydzielanie prac podległym pracownikom

· sporządzanie harmonogramów i raportów

·  nadzór nad podległą brygadą

·  wykonywanie przydzielonych prac oraz dbanie o właściwą organizację czasu pracy pracowników

·  współuczestnictwo w planie produkcyjnym Wydziału

·  dbanie o porządek na przydzielonym stanowisku (hali)

Wymagania:

· wykształcenie: średnie techniczne

· doświadczenie na stanowisku brygadzisty lub pokrewnym

· znajomość technologii produkcji elementów i maszyn ze stali nierdzewnych
i konstrukcyjnych

· znajomość rysunku technicznego i narzędzi pomiarowych

· mile widziane doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej

· umiejętność organizowania czasu pracy własnej oraz podległych osób

·  zdolności do prowadzenia grupy pracowników

Oferujemy:

· pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

· szkolenia oraz kursy zawodowe

· umowa o pracę na pełny etat

· atrakcyjne warunki pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: hr@engineering-bp.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Administratorem danych jest B&P Engineering sp. z o. o. spółka komandytowa ul. Lubomirskich 1 e, 37- 200 Przeworsk.

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.