Specjalne

Tylko teraz 37 arowa działka za jedyne 82000 tysięcy z możliwością...

Cena: 82000

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie 59,2o m2

Cena: 165 000 zł

Zapraszamy na przegląd klimatyzacji. W naszym serwisie wykonujemy:Coroczny przegląd klimatyzacji (czas próżni co...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Mobilna KASA FISKALNA przenośna FAREX PERŁA 699 zł

Firmowe
  |  numer: 44350
Ogłoszenie zakończone

NOWA Tania i mobilna KASA FISKALNA przenośna FAREX PERŁA - CENA 699,00 zł netto

AUTORYZOWANY PARTNER - SPRZEDAŻ i SERWIS-
SYSTEM X II Barbara, Marek Szymczak sp.j.  ul. Wąska 2, Jarosław       systemx2.pl


Kasa fiskalna Farex Perła
to doskonała kasa mobilna. Dzięki temu że, jest mała i niewiele waży, zmieści się w schowku samochodowym a także w aktówce czy torbie od laptopa. W pełni naładowana pozwala na wydrukowanie około 900 paragonów

Perła to idealna kasa do zastosowań mobilnych. W każdej chwili może być doładowana dzięki samochodowej ładowarce (opcja). Sam mechanizm drukujący WinsPu ma olbrzymią trwałość pozwalającą na 50 km wydruków – około 400 000 paragonów, czyli bezawaryjne i szybkie drukowanie przez cały okres eksploatacji kasy. Perła może pracować w trudnych warunkach (także mokrych i brudnych), dzięki hermetycznej, dotykowej klawiaturze. A jednoliniowy wyświetlacz zapewnia duże i czytelne literki, nawet przy niekorzystnym oświetleniu – a to oznacza mniej pomyłek. Perła może być trzymana w dłoniach podczas sprzedaży, pozwalając szybko, w dwóch ruchach, wystawić paragon jedną ręką. Dostępne są 4 przyciski „szybkiej sprzedaży”, którym można przyporządkować 8 dowolnych, z aż 3000 nazw, mieszczących się w pamięci kasy.

Nowoczesność Perły zapewniają zmiany zgodne z potrzebami użytkowników. Kasa Perła pozwala na wydruk numeru NIP klienta. Rozszerzono długość nazw towarów z 18 do 24 znaków oraz dodano litery na klawiaturze numerycznej. Nowa Perła posiada także nową wydajną baterię Li-Ion oraz szybki 32-bitowy procesor znacznie poprawiający szybkość wydruków.

SYSTEM X II - Zapewniamy pełną i kompletną obsługę związana z wdrożeniem kasy do użytkowania oraz wszelkimi formalnościami dotyczącymi obsługi  i obiegu dokumentów.
systemx2.pl

Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl