Jesteśmy firmą elektroinstalacyjną o ugruntowanej pozycji na rynku od 20...

Cena: 3000-5000 brutto

Firma Instalacje sanitarne zatrudni monterów sieci gazowych oraz brukarza. praca na pełny etat, atrakcyjne zarobki

Praca od zaraz dla murarzy cieśli zbrojarzy pomocników budowlanych

Monter fasad we Francji

Prywatne
  |  numer: 87866
Ogłoszenie zakończone

Agencja Pośrednictwa Pracy GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta doświadczonych kandydatów na stanowisko:

MONTER FASAD WE FRANCJI – 8,5 -12 tys. zł / m-c + płatne urlopy

Miejsce pracy:  -  FRANCJA

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

·         Otrzymujesz WYNAGRODZENIE MIESIĘCZNE min. 2300 euro na rękę!

·         Stawka 11 euro brutto /h
 po 35h do 50h płatne +25% tj ok 13,75 euro brutto/h

·         Pracujesz ok. 50 h w tygodniu,

·         Możliwość otrzymania premii uznaniowe 100-300 euro miesięcznie za zaangażowanie w pracy,

·         PŁACIMY NA CZAS – sprawdź opinie o nas w internecie,

·         Gwarantujemy UMOWĘ O PRACĘ,

·         Brak planów zjazdowych – Wracasz do rodziny wedle potrzeby

·         Zapewniamy PŁATNY URLOP lub WYPŁACAMY EKWIWALENT +10% do wynagrodzenia – Ty decydujesz co chcesz otrzymać.

·         Składki ZUS płacone od średniej krajowej  - większe składki emerytalne,

·         Gwarantujemy pełen zwrot za wykonane badania lekarskie,

·         Otrzymujesz Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ),

·         Zaopiekuje się Tobą nasz zespół  w Polsce i koordynator we Francji – w przypadku braku znajomości języka, będziesz mógł swobodnie się skontaktować i rozwiązać bieżące sprawy.

Jakie będą Twoje zadania:

·         montaż izolacji termicznych – docieplenia budynków,

·         klejenie styropianu / wełny

·         wtapianie siatki,

·         montaż narożników,

·         nakładanie tynku,

·         malowanie,

·         montaż i demontaż rusztowania

Jesteś zainteresowany? Wyślij swoje cv

Mail do aplikacji: praca-we-francji.e7ga.qiya@tbapply.pl

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.
  • MONTER PŁYT GK – Francja - ok 2400 do 2500 euro na rękę / mc Miejsce pracy: Claix - w regionie Owernia-Rodan-Alpy, w departamencie Isère. Bellegarde - w regionie Owernia-Rodan-Alpy, w departamencie Ain. Montelimar - w regionie Owernia-Rodan-Alpy,

    Dodano: 16.08.2019 o 10:42
    Cena: 1
  • Monter stolarki drewnianej – wynagrodzenie ok 2400 euro na rękę! Miejsce pracy: Alpe d’ Hueze w regionie Owernia-Rodan-Alpy, w departamencie Isère - Francja, Val d’Isere w regionie Owernia-Rodan-Alpy położoną w południowo-wschodniej Francji.

    Dodano: 16.08.2019 o 10:40
    Cena: 1
  • MONTER ELEWACJI WE FRANCJI – ok 2300 euro / m-c + płatne urlopy Miejsce pracy: Annecy w regionie Owernia-Rodan-Alpy, w departamencie Górna Sabaudia - FRANCJA

    Dodano: 16.08.2019 o 10:39
    Cena: 1
  • Bezpośredni niemiecki pracodawca Firma sky Personal oferuje pracę dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorow maszyn CNC oraz malarzy na terenie Niemiec. Praca na terenie Siegburg. Obowiązki: Montaż instalacji solarnych i...

    Dodano: 09.08.2019 o 09:50
    Cena: 13000.00
  • Niemiecka Firma sky Personal oferuje pracę dla elektryków przemysłowych i budowlanych. Dla każdego zaiteresowanego dopasowujemy indywidualny termin rozpoczęcia pracy odpowiadający kandydatowi.

    Dodano: 09.08.2019 o 08:14
  • Firma sky Personal, bezpośredni niemiecki pracodawca, zatrudni elektryków budowlanych oraz przemysłowych na terenie Niemiec.

    Dodano: 09.08.2019 o 07:02
    Cena: 10000
  • Jakie będą Twoje zadania: · montaż izolacji termicznych – docieplenia budynków, · klejenie styropianu / wełny · wtapianie siatki, · montaż narożników, · nakładanie tynku, · malowanie,

    Dodano: 08.08.2019 o 08:07
    Cena: 11000
  • MONTER FASAD WE FRANCJI – 8,2 -11 tys. zł / m-c + płatne urlopy Miejsce pracy: Sallanches- FRANCJA po 35h do 43h płatne +25% tj ok 13,75 euro brutto/h po 43h do 50h płatne +50% tj ok 16,50 euro brutto/h 610,50 euro brutto/50h

    Dodano: 08.08.2019 o 08:06
    Cena: 11000
  • WYMAGANIA: zalezne od miasta: jezyk niemiecki od A2 do B2 (budowlany do dobry) prawo jazdy tak auto tak praca w zespolach od 2-10 osob Rysunek IZOMETRYCZNY doswiadczenie minimum 1 rok! prosze o cv doswiadczonych osob! po przeslaniu CV udzielamy...

    Dodano: 02.08.2019 o 16:10
  • Dodano: 02.08.2019 o 16:07