Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Poszukuję pracowników ogólnobudowlanych oraz pomocników. Praca na budowie...

Cena: 14 - 20 zł/godz.

Piec kominkowy typu koza z płaszczem wodnym o mocy 10 kW Nowoczesny wygląd,...

Cena: 1050

Murarz - Francja

Firmowe
  |  numer: 73583
Ogłoszenie zakończone

Firma During Polska Sp. z o.o. (Nr Rej. Agencji 15357) wchodzi w skład holdingu During SpA Italia. Poszukujemy obecnie dla Naszego klienta osób chętnych do podjęcia zatrudnienia na terenie Francji.

Miejsce pracy: Francja

Stanowisko: Murarz

Zakres obowiązków:
- budowa budynków mieszkalnych
- murowanie przy użyciu cegieł
- kładzenie zbrojeń
- montaż/ demontaż rusztowań

Oczekiwania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:
- francuską umowę o pracę
- dodatek w wysokości 10,20 euro za dzień pracujący
- organizujemy transport i zakwaterowanie
- pracę w polskim zespole
- wsparcie polskiego koordynatora
- 100 € premia za polecenie pracownika

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do siedziby Agencji (email: biuroduring.pl).

Prosimy o dopisanie klauzuli” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach. During Polska Sp. z o.o., ul. H. Sienkiewicza 15/4, 40-031 Katowice, tel. (32) 307 07 70 Informujemy iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4 Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia Podanie danych osobowych jest dobrowolne Pani/Pan wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji

Kontakt:
tel. +48 32 307 07 70
e-mail: biuroduring.pl

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.