Ofertą sprzedaży jest dom położony w miejscowości Rudołowice. Dom o...

Cena: 135 000 zł

Sprzedam Renault Grand Scenic II, rocznik 2004

Cena: 8999

Murarz

Firmowe
Dodano: 16.07.2018 o 09:36
  |  numer: 73143

Rzeszów

  Napisz wiadomość
Murarz

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko:

MURARZ

Miejsce pracy: Belgia

Zadania:

  • Murowanie budynków (fasady, ściany zewnętrzne, działowe itp.)
  • Uzupełnianie ubytków
  • Pozostałe czynności budowlane
  • Kooperacja z pozostałymi członkami ekipy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane ekipy murarzy ( 3 osoby )

Mile widziane:

  • Znajomość języków obcych
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenie ( delegacja do Belgii )
  • Zlecenia wykonywane w trybie: 4 tygodnie zlecenia na 1 tydzień wolnego
  • Wynagrodzenie około 2000 euro netto
  • Zorganizowanie zakwaterowania

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny

519 332 937

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest LIBRA EUROPE z siedzibą w Warszawa 00-515, Żurawia 22 214. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.