Specjalne

Szyjemy na miarę alby komunijne, sukienki, komeżki. Oferujemy szeroki...

Cena: od 100 zł

Sprzedam pięknie położoną, przestronną działkę rolno-budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

Poszukujemy kelnerów / kelnerek do stałej współpracy do obslugi wesel i przyjęć okolicznościowych Praca...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Ocieplenia natryskowe pianką poliuretanową

Firmowe
  |  numer: 70623
Ogłoszenie zakończone

Firma POLI-Ocieplenia specjalizuje się w natrysku pianki poliuretanowej otwarto                  i  zamkniętokomórkowej, przeznaczonej do termo i hydroizolacji. Pracujemy na nowej  profesjonalnej maszynie znanej światowej firmy, która umożliwia uzyskanie najlepszych parametrów natrysku pianki.

Ocieplenie metodą natrysku  pianą poliuretanową pozwala zaoszczędzić nawet do 1500 zł rocznie na rachunkach za energie danego obiektu, co oznacza szybki zwrot inwestycji. Pianka posiada znakomite właściwości izolacyjne, tworzy jednolitą bez spoinową  strukturę eliminując mostki termiczne. Metoda natryskiwania pozwala na dokładne wypełnienie nawet najbardziej niedostępnych miejsc, wypierając  standardowe metody ocieplenia takie jak wełna, styropian czy celuloza. Właściwości pianki poliuretanowej nie zmieniają się wraz z upływem czasu. Innymi słowy pianka poliuretanowa nie posiada efektu osuwania czy siadania jakie występują w przypadku wełny, nawet tej z najwyższej półki, a co za tym idzie bardzo drogiej.

Ocieplamy wszystkie rodzaje powierzchni poczynając od fundamentów, posadzek, ścian, kończąc na stropie i dachu. Poza tym ocieplamy blaszaki, kurniki, hale przemysłowe, domki letniskowe itp.

Pianka poliuretanowa nie wpływa negatywnie na zdrowie, po aplikacji jest stałym, nie pylącym się materiałem. Nie uczula.  Tworzy warunki nie sprzyjające rozwijaniu się drobnoustrojów. Nie pleśnieje. Po aplikacji na drewno zapobiega jego butwieniu.

 

DOBRA  JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE, TAM GDZIE SZCZELNOŚĆ MA ZNACZENIE !!!

 

Podobne ogłoszenia
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl