Specjalne

Powierzchnia całkowita domu –ok. 200 m2

Cena: 630000 zł

Oferujemy kompleksową usługę w zakresie budowy powierzchni brukowych,...

Cena: Do ustalenia

Oferujemy bramy garażowe, przemysłowe, drzwi, napędy, ogrodzenia, okna, parapety, rolety, markizy. Naszym celem...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Odzyskaj podatek i zasiłek z Niemiec!

Firmowe
  |  numer: 93089
Ogłoszenie zakończone

Pracowałeś legalnie w Niemczech? Możesz odzyskać nadpłacony podatek!

Ściśle współpracujemy z firmą Euro-tax, która kontaktuje się z urzędem niemieckim w Twojej sprawie. Co najważniejsze - nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, na bieżąco informujemy o postępach w sprawie, a po rozliczeniu dostajesz dokładny rachunek wykonanej przez nas usługi.

Na prośbę Klienta możemy sprawdzić ile zwrotu nadpłaconego podatku będzie przysługiwało. Zawsze staramy się odzyskać największą możliwą kwotę! Pomagamyrównież w wypełnianiu dokumentów.  Rozliczamy do 4 lat wstecz! Nasz partner ma tytuł niemieckiego Steuerberatera co gwarantuje najszybszy i najwyższy zwrot. 

Doliczamy również wszystkie przysługujące ulgi i dodatki (np. za dojazdy). U nas możesz zyskać jeszcze więcej, dzięki zasiłkowi rodzinnemu Kindergeld.

Twoje sprawy są w rękach profesjonalistów!

Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. Nasze biuro WAGABUNDA JAROSŁAW mieści się na ul. J. Słowackiego (między dworcem PKP, a PKS). Zapraszamy!

Podobne ogłoszenia
  • Rozliczenie nie dla każdego jest obowiązkowe, ale warto je zrobić, żeby odzyskać nadpłacony podatek. Starać się o to może każdy, kto pracował legalnie w Niemczech. Z nami rozliczenie jest proste! Wstępnie wyliczamy, ile zwrotu Ci przysługuje i...

    Dodano: 05.02.2020 o 13:37
  • Pracowałeś legalnie w Irlandii? Rozlicz się z nami, a odzyskasz swój nadpłacony podatek. Pomożemy Ci we wszystkim. Powiemy jak wypełnić dokumenty

    Dodano: 31.01.2020 o 10:31
  • Zorgtoeslag to zasiłek zdrowotny w Holandii. Przysługuje za rok wstecz oraz za bieżący rok osobom, które mieszkają w Holandii i wykupiły tam ubezpieczenie zdrowotne. Jest ono obowiązkowe.

    Dodano: 29.01.2020 o 09:46
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl