Specjalne

Nieruchomość położona jest w miejscowości Boratyn, gmina Chłopice, w...

Cena: 220 000 zł do negocjacji

Poszukujemy kelnerów / kelnerek do stałej współpracy do obslugi wesel i przyjęć okolicznościowych Praca...

Newsletter

Najnowsze ogłoszenia i firmy - za darmo wprost na Twojego maila

Oferuję Nowoczesny System Wykończenia Schodów.

Prywatne
  |  numer: 70745
Ogłoszenie zakończone

Schody odgrywają we wnętrzu znaczącą rolę - nie chodzi tylko o środek do połączenia dwóch pięter. W przypadku wysokiej jakości wykonania i oryginalnego wzornictwa, stają się imponującą dominantą we wnętrzu. System schodowy jest optymalny do wykonania okładziny nowych schodów, jak również do szybkiej renowacji bez wyburzania starych schodów. Naszych profili schodowych można użyć na prostych i spiralnych schodach, na dowolnym podkładzie: schody betonowe, schody drewniane, schody metalowe lub schody z kamienia albo z terakoty. Montaż bez modyfikacji budowlanych jest prosty i szybki ( bez problemu można go wykonać samodzielnie ). Wśród zalet naszych schodów można wymienić szeroką ofertę dekorów (możliwość dopasowania schodów do pozostałych elementów we wnętrzu), łatwą konserwację, odporność na ścieranie AC3 / AC4, uderzenia i promieniowanie UV. Stopień składa się z materiału HDF - PŁYTY PILŚNIOWE. HDF (High Density Fibreboard) to najtwardsza płyta pilśniowa wyprodukowana z włókien przede wszystkim drzew liściastych, połączonych klejem przy wysokim ciśnieniu i w wysokiej temperaturze.

Dostępne modele wykończenia:
- Top Step PROFI
- Top Step STYLE
- Top Step DESIGN
- Top Step SHARP 4
- Top Step SHARP 6
- Top Step LEVEL

System schodowy oferowany przez nas składa się ze stopnicy oraz podstopnicy, montowany jest na profilu montażowym. Posiadamy pełen asortyment do wykończenia schodów. Oferowane rozwiązanie dostępne jest w kilku rozmiarach dzięki czemu bez problemu możemy dostosować go do swoich potrzeb. Koszt wykonania wykończenia klatki schodowej naszym wyłożeniem jest o wiele tańsze niż pozostałe powszechnie stosowane rozwiązania.

Zapraszam do kontaktu w przypadku zainteresowania naszym rozwiązaniem, chętnie pomogę i udzielę niezbędnych informacji.

Podobne ogłoszenia
  • Szamba betonowe szczelne, monolityczne z atestem od 2 do 13 m3. Zapewniamy transport i montaż i 2-letnią gwarancją. Zbiorniki jedno i dwukomorowe, monolityczne, włazy żeliwne, płyty najazdowe, nawet dla tirów.

    Dodano: 06.02.2019 o 10:16
Partnerzy
© 2009- Jaroslawiak.pl
realizacja i CMS: omnia.pl