Sprzedam pięknie położoną, przestrzenną działkę rolno budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier/logistyk

Cena: 2100

Szukamy osoby na staż stanowisko sprzedawca w sklepie monopolowym

Cena: 2150

Operator/operatorka rolomatu

Firmowe
  |  numer: 66789
Ogłoszenie zakończone

Firma produkcyjna SIPEKO Sp. z o.o. zatrudni:

OPERATORKA/OPERATOR ROLOMATU

Główne obowiązki:
- obsługa maszyn produkcyjnych, nastawianie oraz regulowanie parametrów;
- nadzór i kontrola produktu końcowego;
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy;
- odpowiedzialność za jakość i terminowość wykonywanych zadań;
Wymagania:
- wykształcenie nim. średnie techniczne;
- motywacja do pracy;
- dyspozycyjność;
- odpowiedzialność;
- sprawność fizyczna, manualna;
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
praca w stabilnej firmie
- atrakcyjne warunki finansowe
- prace w systemie 3 zmianowym

Przed podjęciem zatrudnienia oferujemy szkolenie.

MIEJSCE PRACY: Makowisko 162
Aplikacje + CV na adres e-mail z tematem: Lider utrzymania ruchu
lub w siedzibie firmy

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.