Specjalne

Hotel Zajazd Polonez Zatrudni osobę na stanowisko pokojówka

Docieplanie celulozą wdmuchiwanie wełny i naprawa izolacji poddaszy.

Cena: 2

Ekspresowe dorabianie kluczy - domowe i samochodowe (również motocykle i motorowery). Kodowanie kluczy...

Opieka nad osobą starszą w Niemczech

Prywatne
  |  numer: 72997
Ogłoszenie zakończone

Wynagrodzenie:
1200 Euro

Termin zlecenia:
05.07.2018 na 8 tygodni

Miejscowość, kraj:
48683 Ahaus, Niemcy

Informacje na temat Podopiecznego:
Opieki potrzebuje Pani Maria, ma 80 lat, zmaga się z osłabieniem starczym oraz demencją, przez co ma małe problemy z orientacją.
Porusza się przy wsparciu rollatora. się z rolatorem. Jest osobą o spokojnym usposobieniu.

Zadania Opiekunki:
Do zadań Opiekunki należeć będzie dbanie o gospodarstwo domowe oraz otoczenie Podopiecznej całkowitą opieką.

Warunki mieszkaniowe:
Pani Maria mieszka w domu jednorodzinnym z synem, który stara się pomagać w codziennych czynnościach. Do dyspozycji opiekunki jest osobny pokój z dostępem do TV oraz Internetu.

Wymagania:
- Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
- Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- Uczciwość, empatia, sumienność

Zgłoś się i zapytaj o szczegóły  pracy: 71 712 88 66 lub napisz rekrutacja@proseca.pl

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.