Zatrudnię kierowcę na wywrotkę (ciągnik + naczepa). Firma z Radymna.

Działka budowlana w Szówsku

Cena: 57000

Sprzedam działkę budowlaną w Szówsku! Sprzedam działkę budowlaną o...

Cena: 12000 do negocjacji

Opiekun Medyczny Anglia Irlandia Niemcy Norwegia

Firmowe
Dodano: 03.11.2018 o 11:44
  |  numer: 73833

Jarosław

51x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627 poszukuje osób do pracy w placówkach zdrowia w Anglii, Irlandii, Niemczech i Norwegii

Wyjedź już dziś, zarób nawet  13 000 zł miesięcznie jako opiekun!

Opiekun Medyczny  w domach opieki w Anglii, Irlandii, Niemczech i Norwegii

wynagrodzenie: 5000- 13 000 zł miesięcznie netto (wynagrodzenie zależy od doświadczenia i znajomości języka)

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka danego kraju w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece Live in lub w domach pomocy społecznej

Obowiązki:
- pomoc w opiece nad mieszkańcami domu pomocy społecznej
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Praca zarówno na kilkumiesięczne kontrakty lub na czas nieokreślony

zapewniamy:  Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim oraz: angielskim, norweskim lub niemieckim na adres mailowy:  office@eastgaterecruitment.com

W temacie prosimy wpisać "Opiekun Medyczny "

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.