Montaż płyt kartonowo-gipsowych,Podwieszanie sufitów,Montaż drzwi,Montaż...

Cena: do uzgodnienia

Do sprzedania dom w miejscowości Wietlin k. Jarosławia o powierzchni ok...

Cena: 250000

Zatrudnię kierowcę z uprawnieniami C+E na wywrotkę (ciągnik siodłowy + naczepa). Praca w trybie mieszanym -...

Opiekun Osoby Starszej Live In Anglia Niemcy Irlandia

Firmowe
Dodano: 08.07.2018 o 18:30
  |  numer: 73832

Jarosław

51x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, poszukuje osób do pracy w opiece całodobowej Live In

Opiekun Osób starszych (Live-in)  opieka 24h na dobę- Anglia, Niemcy, irlandia

Warunki finansowe: Od 6000- 10 000 zł na ręke

Wymagania:
- zaświadczenie o niekaralności
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie w opiece

Obowiązki:
- opieka nad osobą w miejscu jej zamieszkania
- pomoc w czynnościach samoobsługowych
- asystentura w codziennych czynnościach życiowych
- zapewnienie komfortu psychicznego mieszkańcom poprzez troskliwą opiekę

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.
zapewniamy:  pomoc przy zakwaterowaniu i wyżywieniu

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji  w języku polskim i angielskim/niemieckim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

zapewniamy 24 godzinne wsparcie

W temacie prosimy wpisać: Live In

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.