Do sprzedania dom w miejscowości Wietlin k. Jarosławia o powierzchni ok...

Cena: 250000

Sprzedam pięknie położoną, przestrzenną działkę rolno budowlaną o...

Cena: 10 tys/ar budowlany

poszukujemy kandydatów na stanowisko Magazynier/logistyk

Cena: 2100

Pielęgniarka/Pielęgniarz w Anglii

Prywatne
Dodano: 09.05.2018 o 23:51
  |  numer: 71896
Jakub Wojciechowski

Jarosław

51x xxx xxx pokaż
  Napisz wiadomość

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego angielskiego klienta poszukuje osób do pracy w angielskich placówkach zdrowia.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pielęgniarka w angielskich placówkach zdrowia (różne lokalizacje: min. Plymouth, Somerset)

Wysokie zarobki nawet 800 Funtów za tydzień

Wymagania:
-Ważny numer PIN nadany przez NMC (Brytyjską Izbę Pielęgniarską)
- znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym
- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów.
- empatia, odpowiedzialność, cierpliwość oraz wrażliwość na potrzeby pacjenta

Jeżeli jeszcze nie posiadasz brytyjskiego numeru PIN, nasi konsultanci pomogą Ci go zdobyć!

Obowiązki:
udział w procesie opieki, rehabilitacji i leczenia
- ocena i stałe monitorowanie zdrowia pacjentów;
- współpracę z lekarzami, rehabilitantami oraz personelem Ośrodka.
- wykonywanie czynności pielęgniarskich zgodnie z obowiązującymi procedurami;
zapewniamy: Pomoc przy podróży i zakwaterowaniu

Więcej szczegółów uzyskają Państwo podczas rozmowy rekrutacyjnej.

osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim na adres mailowy: office@eastgaterecruitment.com

  • wpłaty zaliczki na poczet procesu rekrutacyjnego;
  • przesłania skanu / kopii dowodu osobistego lub jakiegokolwiek innego dokumentu tożsamości.

  • numer telefonu,
  • adres siedziby.